Optymalizacja pracy magazynu
Optymalizacja pracy magazynu – najważniejsze kwestie
13 sierpnia 2018
Przygotowanie do inwentaryzacji
Przygotowanie do inwentaryzacji – najważniejsze kwestie
3 września 2018

Datalogic Memor

Datalogic Memor

Najlepsze terminale mobilne: Datalogic Memor

Terminale mobilne to niezwykle funkcjonalne i wytrzymałe urządzenia do wielu zastosowań. W zależności od rodzaju, wykorzystywane są w magazynach, halach produkcyjnych, sklepach, a także podczas pracy w terenie. Jednym z urządzeń przeznaczonych do zastosowań w handlu detalicznym i przemyśle lekkim jest Datalogic Memor.

Terminal mobilny – niewielka i lekka obudowa

Datalogic Memor terminalOgromna zaletą tego typu urządzeń jest wygląd i waga obudowy. Jest niezwykle lekka, zatem w żaden sposób nie ciąży w dłoni. Dzięki kompaktowym rozmiarom z łatwością mieści się w kieszeni czy teczce na dokumenty. Przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce nie stanowi żadnego problemu.

Datalogic Memor nie stanowi tutaj wyjątku. Urządzenie jest małe, zatem bardzo wygodne w użytkowaniu przez operatorów. Mimo iż wygląda niepozornie, mieści w sobie szereg funkcjonalności. Obudowa, mimo iż niezwykle lekka, wytrzymuje upadki z wysokości wynoszącej do 1,2 metra. Posiada normę szczelności IP54. Warto również zauważyć, że klient może zakupić urządzenie wyposażone w przemysłowy wyświetlacz ze szkłem Corning Gorilla Glass.

Datalogic Memor X3 i jego wydajność

Datalogic Memor X3 to następca cenionego modelu Memor. Następca znacznie bardziej wydajny, wyposażony w procesor 806 MHz lub 624 MHz, 256 lub 128 MB pamięci RAM i 512 MB pamięci Flash. Parametry te zapewniają płynną pracę urządzenia, niezależnie od warunków otoczenia. Na wspomnianą płynność pracy wpływa także bardzo wytrzymała bateria. Brak konieczności robienia przerw i ładowania sprawia, że prace z wykorzystaniem terminale przebiegają bardzo sprawnie.

Urządzenie wyposażone jest w system operacyjny Windows CE 6.0 PRO lub Windows CE 6.0 Core – każdy z nich pozwala na łatwą instalację dowolnych aplikacji na urządzeniu. Niemniej, wybierając oprogramowanie, należy mieć na uwadze jego kompatybilność z oprogramowaniem stosowanym w  firmie na komputerach stacjonarnych.

Szybki i wygodny odczyt kodów kreskowych

Datalogic Memor to znacznie więcej niż urządzenie do odczytu kodów kreskowych, niemniej jakość i typ skanera mają w handlu ogromne znaczenie. Terminal odczytuje kody 1D oraz kody 2D, dzięki skanerowi typu linear imager albo area imager. Poprawny odczyt kodu sygnalizowany jest dzięki zastosowanej technologii Green Spot. Odczyt i przetwarzanie kodu następuje w ciągu kilku sekund. Operator może cały proces przeprowadzić jedną ręką.

Gdzie kupić najnowszy terminal Datalogic Memor?

Warto przejrzeć ofertę sprawdzonych sklepów internetowych (zobacz tutaj), które specjalizują się w sprzedaży tego typu urządzeń. Sklepy te oferują również szereg akcesoriów usprawniających pracę terminala. Klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, dzięki czemu wybierze sprzęt, który sprawdzi się w jego firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *