Drukarki Zebra

Drukarki Zebra

Drukarki Zebra – jedne z najlepszych drukarek przemysłowych

Każdy, kto zastanawia się nad zakupem profesjonalnych urządzeń biurowych czy też urządzeń mających wesprzeć prace magazynowo-handlowe, na pewno rozważa zakup produktów marki Zebra. Drukarki Zebra uznawane są za jedne z najlepszych drukarek przemysłowych na światowym rynku.

Zebra wiodącym producentem drukarek

Zebra jest firmą globalną. Jej placówki zlokalizowane są w różnych zakątkach świata – w sumie jest ich około 120. Zebra jest liderem w dziedzinie przeznaczonych dla przedsiębiorstw mobilnych urządzeń komputerowych oraz urządzeń do rejestracji danych, drukowania kodów kreskowych oraz identyfikacji radiowej.

Do najbardziej znanych urządzeń marki Zebra należą drukarki. Drukarki Zebra wyróżniają się wysoką jakością wydruków, wytrzymałością i niebanalnym wyglądem samych urządzeń, jak i ich wydajnością, funkcjonalnością i możliwością pracy w naprawdę trudnych warunkach.

Drukarki Zebra i ich rodzaje

Podczas produkcji drukarek Zebra wykorzystywane są najnowsze technologie, w wszystko po to, by urządzenia w pełni korzystały z możliwości współczesnej technologii sieciowej.

Wśród drukarek Zebra można wyróżnić zarówno drukarki biurkowe, drukarki przenośne, drukarki przemysłowe, jak i drukarki RFID czy drukarki kart identyfikacyjnych.

Drukarki biurkowe mają niewielkie rozmiary, a ich obsługa jest banalnie prosta. Drukarki przenośne (mobilne) są natomiast bardzo wygodne w użyciu i bardzo precyzyjne. Drukarki przemysłowe to z kolei bardzo funkcjonalne urządzenia, zaprojektowane do pracy w trudnym środowisku (hałas, wibracje, zapylenie, wilgoć). Kolejny rodzaj, czyli drukarki RFID, sprawdzają się idealnie podczas śledzenia, zarządzania i optymalizacji zasobów. Ostatnie z wymienionych urządzeń, czyli drukarki kart identyfikacyjnych marki Zebra za każdym razem drukują bardzo wyraziste i ostre obrazy.

Drukarki Zebra w atrakcyjnych cenach

Zakup drukarki Zebra jest inwestycją na lata, dlatego naprawdę warto ją rozważyć. Tym bardziej, że w tej chwili drukarki Zebra można kupić w bardzo przystępnych cenach. Wybór jest ogromny, zwłaszcza wśród drukarek etykiet i kodów kreskowych. Planując zakup takiej drukarki warto wziąć pod uwagę elementy dodatkowe, które mogą ułatwić i/lub przyspieszyć wykonanie wydruku i umieszczenie naklejki na produkcie. Do elementów tych należą m.in. obcinaki, odklejaki czy stojaki do etykiet.

W ofercie drukarek etykiet i kodów kreskowych Zebra znajdują się zarówno drukarki termiczne, jak i termotransferowe. Wszystkie urządzenia są wydajne i trwałe, różnią się jedynie sposobem drukowania czy kolorystyką wydruku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *