Marka Zebra

Marka Zebra

Marka Zebra – drukarki etykiet i inne urządzenia

Na światowym rynku szczególnie mocno wyróżnia się kilku producentów drukarek, jak i innych urządzeń wykorzystywanych w biurach, sklepach, magazynach, ale również w atmosferze produkcyjnej. Jednym z nich jest marka Zebra – drukarki etykiet tej marki uznawane są za jedne z najlepszych na świecie.

Zebra – zakres działalności firma

Marka Zebra jest świetnie znana w Polsce, ale nie wszyscy wiedzą, że równie chętnie po jej produkty sięgają przedsiębiorcy z całego świata. Zebra jest firmą globalną. Nawet jeśli w jakimś państwie nie ma własnej placówki, to z pewnością znajdzie się co najmniej kilka sklepów, z którymi współpracuje i w których sprzedaje swoje urządzenia.

Firma Zebra powstała w 1969 roku, a obecnie zatrudnia ponad 2500 osób na całym świecie. Międzynarodowa sieć dystrybucji Zebra obejmuje ponad 90 krajów. Skąd tak duże zainteresowanie tymi produktami?

Zainteresowanie jest ogromne, ponieważ Zebra – drukarki etykiet, jak i inne urządzenia – to wysoka jakość, ogromna wydajność, nowoczesne rozwiązania, a przy tym przystępne ceny.

Produkty marki Zebra – szybki przegląd

Marka Zebra kojarzona jest przede wszystkim z drukarkami, choć to nie jedyne oferowane przez nią produkty. Zebra to także wysokiej jakości taśmy, etykiety, opaski, jak i szereg innych akcesoriów drukarskich. Większość z nich służy do etykietowania, oznaczania i identyfikowania produktów i osób. Dzięki tym produktom można bez obaw inteligentnie śledzić i wykorzystywać krytyczne zasoby, jak i sprawnie nimi zarządzać.

Drukarki marki Zebra mają wielu zwolenników. Znajdują zastosowania w handlu detalicznym, produkcji, lotnictwie, motoryzacji, elektronice, przemyśle, usługach transportowych, logistyce i służbie zdrowia. Wykorzystuje się tam różnorodne drukarki, ale najpopularniejsze są z pewnością drukarki etykiet.

Zebra – drukarki etykiet: charakterystyka

Magazynowane, a następnie sprzedawane towary muszą posiadać odpowiednie etykiety. To podstawa nowoczesnego handlu. Niektóre przedsiębiorstwa drukują etykiety we własnym zakresie, inne decydują się na zatrudnienie firm, które odpłatnie wykonają takie usługi. Jedni i drudzy chętnie wykorzystują do tego urządzenia marki Zebra – drukarki etykiet.

Drukarki etykiet Zebra drukują etykiety zgodne z obowiązującymi normami, a przy tym umożliwiają tworzenie ładnych i schludnych oznaczeń, które nie tylko właściwie oznaczą produkt, ale też należycie go zaprezentują. Drukarki są niezwykle wydajne i trwałe – wszystko to dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.

One Reply to “Marka Zebra”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *