Producenci drukarek

Producenci drukarek

Producenci drukarek przemysłowych w Polsce

Do niedawna najnowsze urządzenia stanowiące wyposażenie polskich zakładów przemysłowych sprowadzane były zza granicy. Oczywiście nadal część sprzętów pochodzi od zagranicznych producentów, jednak zdążyliśmy wypracować także własne rozwiązania. Polscy producenci drukarek przemysłowych tworzą urządzenia, które z powodzeniem można wykorzystać w wielu gałęziach przemysłu.

Drukarka przemysłowa i jej zastosowania

Producenci drukarek dążą do tego, by ich urządzenia były funkcjonalne i trwałe. Jest to ważne szczególnie w przypadku drukarek przemysłowych, które są narażone na ciągłą pracę, często w wyjątkowo trudnych warunkach. Jednocześnie dużą uwagę przykłada się do jakości wydruków przemysłowych, jako że od nich zależy często poprawna identyfikacja towaru, itd. Drukarka przemysłowa pozwala śledzić produkcję w toku, oznaczać produkty – nadawać numery seryjne, drukować etykiety i kody kreskowe, kompletować zamówienia, itd. Zarządzanie zasobami, przyjmowanie i wydawanie towaru idzie znacznie sprawniej, jeśli przedsiębiorstwo ma własną, wielofunkcyjną drukarkę.

Niektórzy polscy producenci drukarek przemysłowych

– Audioexpert – firma od niemal 20 lat, bo od 1998 roku produkuje urządzenia i maszyny przemysłowe dla małych i średnich firm. Jeśli chodzi o drukarki, to wymienić należy przede wszystkim drukarki do odzieży oraz automatyczne drukarki do płyt CD, DVD, Blu Ray.

– OXIPRINT Sp. z o.o. – ta firma to wiodący producenci drukarek przemysłowych, szczególnie cyfrowych do wydruków UV, w poanodowanym aluminium i wydruków na tekstyliach. Firma zakłada, że drukować można praktycznie na każdym materiale i obiekcie i pracuje nad wdrażaniem technologii zadruku pod konkretne zamówienie klienta.

– Kangur Sp. z o.o. – firma od lat zajmuje się produkcją bezdotykowych drukarek przemysłowych, których zastosowaniem jest znakowanie produktów, a także ich kodowanie i datowanie. Szczególną uwagę należy zwrócić na wysoką rozdzielczość uzyskiwaną w technologii piezoelektrycznej. Nadruk możliwy jest na powierzchniach chłonnych, jak i ciężko chłonnych, przy zachowaniu odpowiednej kontrastowości nadruk – produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *